Tere tulemast Genelektro OÜ kodulehele. Meie oleme veel noor ettevõte, mis tegutseb aktiivselt alates 2008 aastast. Ettevõtte meeskond koosneb kvalifitseeritud inimestest, kellel on suur kogemus elektri tööde teostamises tööstushoonete ehitamises, puhastus- ja pumbajaama ümberseadmestamises, elektri tööde teostamises eramutes alates 1996 aastast. Samuti meie insenerid on elektri tööde juhtimise suure kogemusega.

Näiteks, meie spetsialistidega olid edukalt tehtud sellised unikaalsed elektri tööd nagu dokk kraana (kandevõime 15 tonni) ja pukk-kraana (kandevõime 20 tonni) rekonstrueerimine.

Firma Genelektro OÜ kasutab oma meeskonna kogemust, kaasaegseid projekteerimismeetodeid ja selgeid juhtimismeetodeid, et pakkuda klientidele parima tulemuse - ideest realiseerimiseni. Meie firmas töötavad inimesed, mis jälgivad tähtaegu, tunnevad väga hästi teostatavate elektritööde tehnoloogiat ja peavad oma sõna, kusjuures hea hinna ja kvaliteedi suhega.

Oma asjades ja otsingutes me juhindume kinnitatud elektri standartidest ja reeglitest, samuti pidevalt jälgime uusi arendamissuunasid, et pakkuda klientidele parimaid teenusi. Meil on seaduselt kohustuslik valitsusasutuses Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi registreering numbriga TEL001128, mille alusel meil on luba kuni 1000-voldise nimipingega elektripaigaldiste projekteerimisele, ehitamisele, remondile ja hooldusele.

Suuremate tehtud tööde nimekirja leiate lehel Tööd.